Vlissingen Dronk

Flora (2)

(Geschiedenis)
Regel 24: Regel 24:
 
|naam= Tonnie van den Berg
 
|naam= Tonnie van den Berg
 
|jaar= 1939
 
|jaar= 1939
|tekst=  Toen de eigenaar van [[Havenzicht]] vertrok naar de Wagenaarstraat werd Tonnie van den Berg de nieuwe eigenaarr. Hij zou café Flora tussen 1939 en 1942 hebben uitgebaat. Er is geen opvolger bekend, waarschijnlijk door de gevolgen van de oorlog.
+
|tekst=  Toen de eigenaar van [[Havenzicht]] vertrok naar de Wagenaarstraat werd Tonnie van den Berg de nieuwe eigenaar. Hij zou café Flora tussen 1939 en 1942 hebben uitgebaat. Er is geen opvolger bekend, waarschijnlijk door de gevolgen van de oorlog.
 
}}
 
}}
  

Versie van 1 jun 2014 om 22:11

 

Flora (2)

Koningsweg 25
Vlissingen

 

Over Café Flora is niet veel bekend. Het stond op Koningsweg 25, was in 1938 de opvolger van Havenzicht.

Geschiedenis

1939
Tonnie van den Berg

Toen de eigenaar van Havenzicht vertrok naar de Wagenaarstraat werd Tonnie van den Berg de nieuwe eigenaar. Hij zou café Flora tussen 1939 en 1942 hebben uitgebaat. Er is geen opvolger bekend, waarschijnlijk door de gevolgen van de oorlog.

Foto's

Verhalen

Bijzonderheden

Zie ook

Externe links

Bronnen