Vlissingen Dronk

San Marco

(Bronnen)
(Geschiedenis)
Regel 24: Regel 24:
 
|naam= H.P. Hille
 
|naam= H.P. Hille
 
|jaar= 1992
 
|jaar= 1992
|tekst= In het voorjaar van 1992 wordt de ijssalon Monte Carlo gesloten op nummer 72 en drie deuren verder op nr. 78 heropend als San Marco. Hans Peter Hille heeft enkele jaren in de oude San Marco voor een Italiaanse baas gewerkt en gaat nu voor zichzelf beginnen. In 2006 zien we in een personeelsadvertentie de naam Di Marco. San Marco of Di Marco krijgt in 2009 een opvolger, de ijssalon heet dan [[2Tasty]].
+
|tekst= In het voorjaar van 1992 wordt de ijssalon [[Monte Carlo]] gesloten op nummer 72 en drie deuren verder op nr. 78 heropend als San Marco. Hans Peter Hille heeft enkele jaren in de oude San Marco voor een Italiaanse baas gewerkt en gaat nu voor zichzelf beginnen. In 2006 zien we in een personeelsadvertentie de naam Di Marco. San Marco of Di Marco krijgt in 2009 een opvolger, de ijssalon heet dan [[2Tasty]].
 
}}
 
}}
  

Versie van 24 apr 2015 om 09:21

 

San Marco

Walstraat 78
4381 GE Vlissingen

 

IJssalon Walstraat 78, geopend in 1992 door Hans Peter Hille.

Geschiedenis

1992
H.P. Hille

In het voorjaar van 1992 wordt de ijssalon Monte Carlo gesloten op nummer 72 en drie deuren verder op nr. 78 heropend als San Marco. Hans Peter Hille heeft enkele jaren in de oude San Marco voor een Italiaanse baas gewerkt en gaat nu voor zichzelf beginnen. In 2006 zien we in een personeelsadvertentie de naam Di Marco. San Marco of Di Marco krijgt in 2009 een opvolger, de ijssalon heet dan 2Tasty.

Foto's

Verhalen

Bijzonderheden

Zie ook

Externe links

Bronnen