Vlissingen Dronk

't Paddeltje

(Bijzonderheden)
Regel 42: Regel 42:
  
 
== Bijzonderheden ==
 
== Bijzonderheden ==
De zaak is vernoemd naar Paddeltje, de scheepsjongen van Michiel de Ruyter.  
+
*De zaak is vernoemd naar Paddeltje, de scheepsjongen van Michiel de Ruyter.
 +
*Vanaf oktober 2000 heeft 't Paddeltje een bezorgdienst, bestellingen worden zowel aan huis als bij bedrijven afgeleverd.
 +
 
 
== Zie ook ==
 
== Zie ook ==
  

Versie van 9 feb 2016 om 21:54

 

't Paddeltje

Walstraat 40
4381 EE Vlissingen

 

Vlaaienhuis 't Paddeltje, op de hoek van Walstraat en Groenewoud. Een winkel én lunchroom waar Limburgse vlaaien worden verkocht, maar ook soep van de dag, een broodje ragout of warme worst.


Geschiedenis

1997
Clara Eisma

Clara Eisma verbouwt in 1997 haar juwelierszaak Silver Inn en opent er een vlaaien- en bonbonhuis met gelegenheid er ook een bakje koffie te nuttigen. Haar zoon Ramon van der Meer en Matty Marteyn serveren het gebak dat Clara uit haar geboortestreek in Limburg laat komen.

2000
Jopie Meegesland

In mei 2000 opent Jopie Meegesland haar eigen zaak met Limburgse vlaaien, koffie en bonbons. Ze heeft het bedrijfje overgenomen van de vorige eigenares en niet veel aan de winkel veranderd. Bij Jopie kun je behalve vlaaien ook soep en broodjes verkrijgen; ze is zeven dagen per week open, zelfs op zondag.

Foto's

Verhalen

Bijzonderheden

  • De zaak is vernoemd naar Paddeltje, de scheepsjongen van Michiel de Ruyter.
  • Vanaf oktober 2000 heeft 't Paddeltje een bezorgdienst, bestellingen worden zowel aan huis als bij bedrijven afgeleverd.

Zie ook

Externe links

Bronnen