Vlissingen Dronk

Koffieshop Kloosterman

(Nieuwe pagina aangemaakt met '<meta naam = "Koffieshop Kloosterman" afbeelding = "Kloosterman 1971.jpg" soort = "Lunchroom" straat = "Spuistraat" postcode = "" plaats = "Vlissingen" gebie...')
 
Regel 18: Regel 18:
 
/>
 
/>
  
Koffiehoek annex snackbar in Warenhuis Kloosterman, op de hoek van Spuistraat en Lange Zelke. Het werd geopend in juli 1970 als negende en grootste filiaal van het kantoor in Delft. Het bedrijf bestaat uit acht speciaalzaken in schoenen en lederwaren in Delft, Den Haag, Scheveningen en Gorinchem, en daarnaast een warenhuis in Papendrecht. In deze grootste in vestiging Vlissingen kan men ook terecht voor foundations, cosmetica, kousen, dames- en herenkleding en keramiek. Het bijzondere aan deze zaak is de discobar op de benedenverdieping en de koffieshop annex snackbar bij de ingang aan de Spuistraat.
+
Koffiehoek annex snackbar in Warenhuis Kloosterman, op de hoek van Spuistraat en Lange Zelke. Het wordt geopend in juli 1970 als negende en grootste filiaal van het kantoor in Delft. Het bedrijf bestaat uit acht speciaalzaken in schoenen en lederwaren in Delft, Den Haag, Scheveningen en Gorinchem, en daarnaast een warenhuis in Papendrecht. In deze grootste vestiging in Vlissingen kan men ook terecht voor foundations, cosmetica, kousen, dames- en herenkleding en keramiek. Het bijzondere aan deze zaak is de discobar op de benedenverdieping en de koffieshop annex snackbar bij de ingang aan de Spuistraat.
 
De leiding van het filiaal is in handen van de heer J. Dingemanse.
 
De leiding van het filiaal is in handen van de heer J. Dingemanse.
  

Versie van 14 mrt 2016 om 23:34

 

Koffieshop Kloosterman

Spuistraat
Vlissingen

 

Koffiehoek annex snackbar in Warenhuis Kloosterman, op de hoek van Spuistraat en Lange Zelke. Het wordt geopend in juli 1970 als negende en grootste filiaal van het kantoor in Delft. Het bedrijf bestaat uit acht speciaalzaken in schoenen en lederwaren in Delft, Den Haag, Scheveningen en Gorinchem, en daarnaast een warenhuis in Papendrecht. In deze grootste vestiging in Vlissingen kan men ook terecht voor foundations, cosmetica, kousen, dames- en herenkleding en keramiek. Het bijzondere aan deze zaak is de discobar op de benedenverdieping en de koffieshop annex snackbar bij de ingang aan de Spuistraat. De leiding van het filiaal is in handen van de heer J. Dingemanse.


Geschiedenis

Foto's

Verhalen

Bijzonderheden

Zie ook

Externe links

Bronnen