Uitgaanscentrum aan de Voltaweg, met een grandcafé, laseraction en discotheek. Geopend 22 maart 1996 als opvolger van Cosmo door Edwin de Haas en Cor Raaijen.
Geschiedenis
| 1996
|
Edwin de Haas en Cor Raaijen Edwin de Haas en Cor Raaijen nemen begin 1996 Discotheek Cosmo over en na een verbouwing opent het duo Mystique. Behalve het interieur zijn ook de regels veranderd, om van het imago 'kinderdisco' af te zijn is de minimum leeftijd verhoogd tot 20 jaar. Bedrijfsadviseur Edwin en accountant Cor hadden al langere tijd plannen om te investeren in de 'ontspanningssector' en dachten daarbij aan een tenniscentrum of bowlingbaan. Toen Cosmo te koop kwam, was dit dé gelegenheid om de plannen te realiseren. Als bedrijfsleider wordt Richard van Gemert aangesteld. |
Foto's
Edwin en Cor Faam 10-4-1996
Verhalen
Bijzonderheden
Mystique heeft naast de discotheek ook een Grand Café, geschikt voor bruiloften en partijen. De Laser Action bestaat uit een groot labyrint waar door deelnemers met laserpistolen op elkaar geschoten kan worden. Leuk voor jong en oud, ideaal voor kinderfeestjes, inclusief friet, knakworst en appelmoes.
Zie ook
Externe links
Bronnen
- Krantenknipsels: Krantenbank Zeeuwse Bibliotheek