![]() | |
Algemeen | |
Soort | Cafe |
Eigenaar | P.F. de Vos Enzo Cardone |
Adres | Nieuwendijk 5 4381 BV Vlissingen |
Links | |
Tijdlijn | |
Periode | 1980-1990 2000-2010 |
Voorganger(s) | Uncle Mike's Ta Ka Toe Cosy Corner (2) Chez Gonny Bellevue |
Opvolger(s) | De Meijerij Roots |
Gebied | |
Zie ook | Nieuwendijk |
Italiaans Restaurant, Nieuwendijk 5. Is opvolger van Uncle Mike's, Ta Ka Toe, Cosy Corner (2), Chez Gonny en Bellevue. Na El Porto volgen De Meijerij en Roots.
Inhoud
Geschiedenis
Pizzeria El Porto wordt op 15 mei 1988 door onbekende eigenaar geopend, als opvolger van Uncle Mike's. Op 1 mei 1989 wordt vergunning verleend aan P.F. de Vos voor Nieuwendijk 5. Ook is Enzo Cardone eigenaar geweest van het Italiaans restaurant. Door het faillissement van Cardone wordt de zaak in 2001 verkocht en volgt De Meijerij. Cardone handelt onder de namen Eetcafé Italia en Pizza Italia Express, de laatste is gevestigd in de Aagje Dekenstraat.
Naamgeving
(Oud-) Personeel
Trivia
Foto's
Mooie verhalen
PZC 24-11-1990:
"Een onbekende man heeft tussen donderdagavond en vrijdagochtend twee televisietoestellen gestolen uit hotel El Porto aan de Nieuwendijk in Vlissingen. De man reserveerde aanvankelijk een kamer met televisie voor twee nachten. Later gaf hij aan maar één nacht te willen blijven. Hij betaalde en verliet vrijdagochtend het hotel. Bij inspectie van de kamer bleek dat de televisie van zijn kamer en de kamer ernaast verdwenen waren. De waarde van de toestellen bedraagt samen 2.000 gulden".
Bands
Externe links
Bronnen
- Krantenknipsels: Krantenbank Zeeland Zeeuwse Bibliotheek
- Foto scooters Pizza Italia Express: Artikel PZC 4-5-2000