Vlissingen Dronk

Uitgelicht artikel/2014 december

(Nieuwe pagina aangemaakt met ' |miniatuur|rechts '''De Golfbaan'''<br> Onder de naam Fa. Jero worden Jerry van Zuijlen en Ronny Mahn in april 1985 eige...')
 
 
Regel 1: Regel 1:
[[Bestand:Golfbaan 2005 - 26910.jpg | |miniatuur|rechts]]
+
[[Bestand:Rhythm 'n' Booze in het Nollebos 1980 tm 1987.jpg |miniatuur|rechts]]
'''[[De Golfbaan]]'''<br>
+
'''[[Popfestivals]]'''<br>
Onder de naam Fa. Jero worden Jerry van Zuijlen en Ronny Mahn in april 1985 eigenaars van het café dat inmiddels bij de midgetgolf is gebouwd. Het wordt een café-restaurant en ze noemen het "Pannekoekhuis".  
+
In augustus 1974 wordt een 'popfestival' opgezet door Jørgen Pedersen van Café [[Long John]]. Het vindt plaats in de Sporthal, er komen ruim 1500 muziekliefhebbers op af. Dit is het begin van een jarenlange traditie popfestivals.  
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
[[Category:Uitgelicht artikel]]
 
[[Category:Uitgelicht artikel]]
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Huidige versie van 1 dec 2014 om 10:51

Rhythm 'n' Booze in het Nollebos 1980 tm 1987.jpg

Popfestivals
In augustus 1974 wordt een 'popfestival' opgezet door Jørgen Pedersen van Café Long John. Het vindt plaats in de Sporthal, er komen ruim 1500 muziekliefhebbers op af. Dit is het begin van een jarenlange traditie popfestivals.