Vlissingen Dronk

Brasserie BLVD

(Bijzonderheden)
Regel 27: Regel 27:
 
}}
 
}}
 
== Foto's ==
 
== Foto's ==
 
+
<gallery>
 +
BLVD bord welkom juli 2014.jpg | Welkom bij BLVD juli 2014
 +
BLVD interieur juli 2014.jpg | Interieur juli 2014
 +
BLVD terras juli 2014.jpg | Terras juli 2014
 +
BLVD bord tot ziens juli 2014.jpg | Tot ziens bij BLVD juli 2014
 
== Verhalen ==
 
== Verhalen ==
  
 
== Bijzonderheden ==
 
== Bijzonderheden ==
*Bij de bouwplannen is het de bedoeling dat het stenen gebouw van Cafetaria [[Het Nollehoofd]] wordt gesloopt zodra het nieuwe restaurant is geopend. Het kunstwerk van Wessel Couzijn wat hier al sinds 1982 staat, moet er ook voor wijken. In april gaan er geruchten dat de kiosk van [[Het Nollehoofd]] wordt opgeknapt om in de zomer weer open te gaan.
+
*Bij de bouwplannen is het de bedoeling dat het stenen gebouw van Cafetaria [[Het Nollehoofd]] wordt gesloopt zodra het nieuwe restaurant is geopend. Het kunstwerk van Wessel Couzijn wat hier al sinds 1982 staat, moet er ook voor wijken. In april gaan er geruchten dat de kiosk van [[Het Nollehoofd]] wordt opgeknapt om in de zomer weer open te gaan. Uiteindelijk is de kiosk gesloopt.
 
*Brasserie BLVD is ook zgn. ''fietscafé''. Je kan hier je fietstocht langs de Walcherse kust beginnen of tijdens een tocht je accu opladen. Er is een gereedschapskist aanwezig met reserveonderdelen voor kleine reparaties.
 
*Brasserie BLVD is ook zgn. ''fietscafé''. Je kan hier je fietstocht langs de Walcherse kust beginnen of tijdens een tocht je accu opladen. Er is een gereedschapskist aanwezig met reserveonderdelen voor kleine reparaties.
  
Regel 40: Regel 44:
 
*Facebook [https://www.facebook.com/brasserieblvd?fref=ts BLVD]
 
*Facebook [https://www.facebook.com/brasserieblvd?fref=ts BLVD]
 
*Website [http://www.brasserieblvd.nl BLVD]
 
*Website [http://www.brasserieblvd.nl BLVD]
 +
*Foto's: Jan de Ridder

Versie van 1 aug 2014 om 09:36

 

Brasserie BLVD

Boulevard Evertsen 9
3282 AG Vlissingen

Website
Facebook

 

Brasserie in een ovaalvormig paviljoen aan het eind van Boulevard Evertsen en het begin van het Nollenhoofd. Officiële naam is Brasserie Boulevard, voor het gemak afgekort tot BLVD. Volgens eigen zeggen 'ontmoetingsplek voor jong en oud' en 'plaats om lekker te eten en te drinken'. De brasserie wordt geopend op 3 mei 2014.

Geschiedenis

2014
Ralph Wiessner en Maartje Kastelein

Ralph Wiessner heeft zijn horeca-ervaring opgedaan in o.a. Soif en Panta Rhei. Bij de laatste was ook vriendin Maartje werkzaam. Samen beginnen ze in 2014 voor zichzelf en openen in mei 2014 de brasserie BLVD.

Foto's

<gallery> BLVD bord welkom juli 2014.jpg | Welkom bij BLVD juli 2014 BLVD interieur juli 2014.jpg | Interieur juli 2014 BLVD terras juli 2014.jpg | Terras juli 2014 BLVD bord tot ziens juli 2014.jpg | Tot ziens bij BLVD juli 2014

Verhalen

Bijzonderheden

  • Bij de bouwplannen is het de bedoeling dat het stenen gebouw van Cafetaria Het Nollehoofd wordt gesloopt zodra het nieuwe restaurant is geopend. Het kunstwerk van Wessel Couzijn wat hier al sinds 1982 staat, moet er ook voor wijken. In april gaan er geruchten dat de kiosk van Het Nollehoofd wordt opgeknapt om in de zomer weer open te gaan. Uiteindelijk is de kiosk gesloopt.
  • Brasserie BLVD is ook zgn. fietscafé. Je kan hier je fietstocht langs de Walcherse kust beginnen of tijdens een tocht je accu opladen. Er is een gereedschapskist aanwezig met reserveonderdelen voor kleine reparaties.

Zie ook

Externe links

Bronnen

  • Facebook BLVD
  • Website BLVD
  • Foto's: Jan de Ridder